Webináře – Úvodní stránka

Společnost Triada Vám přináší webináře, živou formu online komunikace, která probíhá prostřednictvím Internetu přes webový prohlížeč nebo specializovaný software.

Připravované webináře naleznete v sekci Termíny webinářů.

Co je to vůbec „Webinář“?

Pojem „webinář“ pochází ze spojení slov webový seminář a poprvé se začal používat začátkem 21. století společně s rozšířením technologií pro videokonference. Účastník webináře nepotřebuje extra hardware ani software a možnosti jeho využití jsou velice široké. V největší míře se webináře používají pro předání přínosných informací nebo představení a školení na určitý produkt či službu.

Mezi hlavní výhody webináře patří bezesporu fakt, že posluchač nemusí být fyzicky přítomen. Webinář je tak méně časově náročný, protože není nutné se složitě dopravovat na místo konání semináře. Webinář je tak i levnější, protože odpadají výdaje spojené s dopravou.

Webináře společnosti Triada zajišťují zkušení pracovníci s dlouholetou praxí. Prostřednictvím webinářů Vám předají své cenné znalosti. Webináře jsou interaktivní, tj. přednášejícího se lze ptát přes chatovací okénko. Přednášející Vám tak bude schopen cíleně odpovědět a objasnit Váš problém.

K účasti na webináři Vám stačí pouze počítač, sluchátka a průměrné připojení k internetu. Po registraci na jeden z nabízených webinářů Vám obratem přijde notifikační e-mail. Několik dní před konáním samotného webináře Vám pak přijde e-mail s konkrétnějšími informacemi.

Hlavní výhody

  • pořádané prostřednictvím internetu
  • nezávislé na místě konání (v kanceláři, doma, …)
  • efektivní využití času
  • úspory cestovného
  • interaktivní s živým lektorem (online otázky na lektora na rozdíl od e-learningu)
  • problematika probraná více do hloubky než je tomu u klasického semináře
imud2 imweb2 imeo2 imsmis2 imhelp imrr2